Forum Forum Sieci Komputerowej APe Internet
w Sieprawiu
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy  GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   ZalogujZaloguj 

2 łyżeczki śmietany kwaśnej lub 6 tłustej

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Sieci Komputerowej APe Internet Strona Gwna -> Nasza Gmina
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
JuuklaDoczy: 24 Sty 2014
Posty: 740
Przeczyta: 0 tematw

Ostrzee: 0/5
Skd: Finland

PostWysany: Pi 1:00, 21 Mar 2014    Temat postu: 2 łyżeczki śmietany kwaśnej lub 6 tłustej

Od pierwszej wizyty zyskał moje ogromne zaufanie, mimo że do końca miałam obawy czy to dobra decyzja. [link widoczny dla zalogowanych] witam przecież jak łykasz tabletek to trzeba je popić więc na to samo wychodzi Teraz też jestem .
[link widoczny dla zalogowanych]
Robię co mogę żebym z moim małym tak nie było.
w domu będę ok 21 i od razu zabieram się za ćwiczenia.
[link widoczny dla zalogowanych]
Chcę się w tym tygodniu wybrać na strzyżenie i farbę.
[link widoczny dla zalogowanych]
po trzecie :
[link widoczny dla zalogowanych]

Błagam POMÓŻCIE!!! [link widoczny dla zalogowanych] Karmelickiej

Czesc wszystkim.mieszkam niedaleko verony i szukam kontaktu z polakami.Jestem ty 3 tygodnie i nie pracuje i jezyka tez nie kumam Ciągle mam nadzieję, że nauczę się dobrze sobie radzić z problemami z rozliczaniem faktur i innymi dokumentami, i nie będzie takich zaległości, jakie są teraz. Ostatnio gdy grałam na perkusji, zobaczyłam jak wszystko się trzęsie a jeszcze dość małe jest, od razu wstałam odrzuciłam pałeczki i do teraz ( a minęły trzy tygodnie),nie pokazałam się nikomu przy perkusji... Pare znajomych osob mamy tez przeszlo na diete low carb + suplementy i czuja sie swietnie. Robie też lewatywy i pije uryne na czczo,działa jak sól gorzka, którą też wypije dwa razy. [link widoczny dla zalogowanych]
Skusiłam się na zrobienie w La Cristal Magique fryzury przed weselem koleżanki. a ja mam takie troszkę inne pytanie. pozdrawiam nie dziwe sie ze facet ją zostawił! to zupełnie normalne. wakacyjna brytyjka----> Napisz mi koniecznie jak się przygotować psychicznie na szukanie pracy po nocach spędzanych w namiotach ;p Jakoś sobie nie mogę tego wyobrazić Czyżby to wyglądało tak: i tak pewnie pochodze jescze z pol roku...
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
właśnie jestem po zabiegu chirurgicznym..
Jesteśmy na samym początku, dopiero wyznaczony termin przesłuchania.
[link widoczny dla zalogowanych]


Post zosta pochwalony 0 razy
Powrt do gry
Zobacz profil autora
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Sieci Komputerowej APe Internet Strona Gwna -> Nasza Gmina Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Moesz pisa nowe tematy
Moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach


fora.pl - za wasne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Regulamin